Takım Metal - İade Koşulları


- Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde takimmetal.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

- İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

- Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

• Hasar gömüş vede tekrar kullanımı mümkün olmayan ürünler

• Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler,

- Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.


Takım Metal web site gizlilik ve kullanım şartlarını lütfen okuyunuz

Takım Metal'e üye olup kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. TAM METAL ALAŞIMLARI VE ISIL İŞLEM SAN.TİC.LTD.ŞT. aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.


Güvenlik

SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletisim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi takimmetal.com çalişanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. "internet'te güvenli aliveriş yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir."

takimmetal.com kredi kartı numaranız kayıt edilmemektedir ve CVV2 numaranız sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir.


Kredi Kartı Güvenliği

Takimmetal.com.com web sitemiz sizlere 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. COMODO SSL tarafından sağlanan 128 Bit SSLSertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafindan ele geçirilemez. Mağazamızda tüm bankalarin VISA,MASTERCARD kredi kartlari geçerlidir) takimmetal.com bilgilerini kaydetmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.


Kişisel Bilgi Güvenliği

Takimmetal.com verdiginiz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktir.Kisisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas oldugunuzun bilincindeyiz.Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.


Sitede Yapılan İşlemler

TAM METAL site üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.

TAM METAL sitede istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site yayınını durdurma ya da site özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir. Ürünlerin stoklarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.


Siteye Verilen Kişisel Bilgiler

Sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara ve işletmelere verilmemektedir.


Ürün Bilgileri

Site üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. TAM METAL bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.


Ürün Alaşımları

Web sitede satılan malzemelerin özellikleri alaşımları ve boyutları yazmakatadır müşteri tarafından yanlış satın alınan malzemelerin geri iadesi mümkün değildir.